Strona Główna > Dojazd

Dojazd

Hotel usytuowany jest w centrum miasta. Olecko, położone nad jeziorem Oleckie Wielkie. Okolice Olecko to jeden z najczystszych ekologicznie obszarów naszego kraju. Cisza, bogata szata roślinna, przejrzyste jeziora, powietrze bez zanieczyszczeń sprawiają, iż obszary te należą do „Zielonych Płuc Polski”. Okolice są wyjątkowo malownicze. Bardzo blisko stąd do Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Puszczy Augustowskiej i Boreckiej. Niedaleko znajdują się przejścia graniczne z Litwą i Rosją.
Okolice Olecka tworzą doskonałe warunki do żeglowania, wędkowania, grzybobrania - są rajem dla myśliwych, amatorów wycieczek rowerowych i pieszych. Olecko jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania całego rejonu.
Krzyżują się tutaj ważne szlaki komunikacyjne prowadzące między innymi do przejść granicznych z Federacją Rosyjską i Litwą. Odległości z Olecka do wybranych miast wynoszą: Giżycko - 56 km, Ełk - 30 km, Suwałki - 35 km, Gołdap - 37 km, Warszawa - 267 km, Białystok - 135 km, Olsztyn - 161 km. Najbliższe drogowe przejście znajduje się w Gołdapi - Obwód Kaliningradzki oraz w Ogrodnikach i Budzisku na granicy z Litwą.

Widok naszego hotelu w Maps Google.


Wyświetl większą mapę

Hotel Krystjan Olecko Mazury